Hakkımızda

1996 yılında faaliyetine başlayan Kırmızıgül Kozmetik 2011 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 alan üzerinde kurulu modern fabrikasında ISO, SGS ve GMP standartlarında kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Kırmızıgül Kozmetik Türkiye’de liderlik ettiği kozmetik sektörünün her bir dalında kaliteli ve yenilikçi ürünler geliştirmek için kurulmuştur. Her zaman ilkeli ve kaliteli üretim anlayışıyla hareket eden Kırmızıgül Kozmetik, Türkiye’de ve dünyanın yüzlerce farklı noktasında “Güzel Bir Hayat İçin” sloganıyla müşterilerinin güzelliği ve mutluluğu için üstün özellikli ürünler üretmektedir.

Çağdaş yönetim anlayışı ve profesyönel ekiplerin birleşiminden oluşan geniş kadrosuyla, Ar-ge yatırımlarına önem vererek en son teknoloji ile üretilen ürünlerinde her zaman daha iyiye doğru gelişmeyi hedeflemektedir.

Kırmızıgül Kozmetik Ar-ge çalışmalarını Türkiye ve dünyanın çeşitli noktalarında kurulu laboratuarlarında bilimsel testler ve analizler ışığında, dünya standartlarına uygun koşullar altında titizlikle yürütmektedir. Kırmızıgül Kozmetik alanında uzmanlaşmış ekiplerin kontrolünde üretilen ürünlerin her aşamada kalite kontrol sisteminden geçirerek en son güvenlik standartlarına uygun olarak kozmetik kimyasalları ve aerosol üretimi yapmaktadır.

0 +

ÇALIŞAN SAYISI

0 K

ENTEGRE ÜRETİM

0

BAYİ SAYISI

0

İHRACAT ÜLKE SAYISI

Vizyon& misyon

Bizi biz yapan değelerimizin ışığında hayallerimizden vazgeçmeden tüm dünyada çalıştığımız tedarikçileri, en saygın firmalar arasından titizlikle seçip, 150’nin üzerinde marka patentimizle, markalarımızı granti altına alıp globalleşen kozmetik pazarında markalarımız için yaptığımız yatırım hedeflerini büyüterek ilerlemeye,
Küreselleşerek devam eden rekabetçi ortamlarda, markalaşma yatırımlarımızı tüketicilerimizin beğeni ve tercihlerini göz önünde bulundurarak konumlandırmaya Erkek ve bayan kuaförlerine yönelik profesyönel ürün segmentinde 300’ün üzerinde farklı ürün ile piyasaya liderlik eden firmamızın, kuaförlerin ve son kullanıcıların beklentilerine uygun ürünlerini sağlıkla birleştirerek ” güvenilir ve organik ürün” olma yolunda ilk sırada yer alması için kaliteder ödün vermeden, tüm gücümüzle kendimizi yenilemeye Dünyada kadın ve erkeklerin “bakımlılık ihtiyacı”nı herkesten çok düşünerek onları yepyeni çözümlerle tanıştırmaya, hedeflerimizden sapmadan amacımıza yönelik çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmektir. Biz güzelliği yansıtan ayna gibiyiz.Birbirimize en güzele olan sevdamızla bağlıyız.İlk gün ki heyecanımızdan aldığımız güçle, vazgeçmeden, kendimize olan güvenimizi doğru yerde kullanmayı başarıyoruz.

En iyi olmaya dair coşkulu kalbimizle keşfetmeye, yenilemeye,üretmeye,değere değer katmaya devam ediyoruz.Sizi sizden çok düşünüyor,güzellik anlayışınızı değiştiriyor,tasarladığımız ürünlerle sizleri sil baştan yeniliyoruz.

 

Çeyrek asırlık deneyimizle herşey ”GÜZEL BİR HAYAT İÇİN” diyor,hayatlarınıza dokunuyoruz…

.

BAZI HAYALLER VARDIR

Güzel bir hayat için

© Kırmızıgül & Kozmetik 2023