AC Class

İyilik ve güzellik adına yeni teknolojilerle tecrübemizi birleştirerek AC CLASS markasını hayata geçirdik. Tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve üstün kaliteli kişisel bakım ürünlerini tüketicilerimizle buluşturmanın heyecanı içindeyiz. Kırmızıgül Kozmetk’in uzun yıllara dayanan tecrübesi ve teknolojik alt yapısıyla ürünlerimizi uzun klinik ve bilimsel araştırmalar sonucunda dünya standartlarında üretmekteyiz. Tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri en doğru fiyat politikalarıyla tüketicilerimizle buluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

İyilik ve güzellik adına her şey…

0 +

ÇALIŞAN SAYISI

0 K

ENTEGRE ÜRETİM

0

BAYİİ SAYISI

0

İHRACAT ÜLKE SAYISI

Redist'i tercih etmenin en önemli nedeni Türkiye'nin önde gelen yenilikçi ürünleri Profesyonel kuaför; yaratıcılık, işbirliği ve yenilik
RedOne Erkek Serisi Kırmızıgül'ün 22 yılı aşkın tecrübesi, ileri teknoloji ve yetenekli insan gücünü birleştirerek; Dünya standartlarında üretilmektedir.
İyilik ve güzellik adına tecrübemizi yeni teknolojilerle birleştirerek AC CLASS markasını hayata geçirdik. İyilik ve güzellik adına her şey ...
Forceone Berber Serisi Kırmızıgül'ün 22 yılı aşkın tecrübesi, ileri teknoloji ve yetenekli insan gücünü birleştirerek; Dünya standartlarında üretilmektedir.