Force One

Sürekli yenilenen ürün gamı ile ile öne çıkan firmamız Kırmızıgül Kozmetik, yenilikçi teknolojilerle her erkeğin berber kalitesinde saç/sakal bakımı yapabilmesi gayesi ile geliştirilen Forceone markasını tüketicileriyle buluşturdu. Tüm ürünler,erkeklerin saç ve cilt tipine uygun içeriklerle profesyonel berberlerin kullanımına uygun geliştirildi.

Forceone ürünleri, Kırmızıgül Kozmetik’ in 20 yılı aşkın deneyimiyle, ileri teknoloji ve yetenekli insan gücünü birleştirerek; yeni tesislerinde GMP, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007 sertifikalarıyla, dünya standartlarında üretilmektedir.

0 +

ÇALIŞAN SAYISI

0 K

ENTEGRE ÜRETİM

0

BAYİİ SAYISI

0

İHRACAT ÜLKE SAYISI

Redist'i tercih etmenin en önemli nedeni Türkiye'nin önde gelen yenilikçi ürünleri Profesyonel kuaför; yaratıcılık, işbirliği ve yenilik
RedOne Erkek Serisi Kırmızıgül'ün 22 yılı aşkın tecrübesi, ileri teknoloji ve yetenekli insan gücünü birleştirerek; Dünya standartlarında üretilmektedir.
İyilik ve güzellik adına tecrübemizi yeni teknolojilerle birleştirerek AC CLASS markasını hayata geçirdik. İyilik ve güzellik adına her şey ...
Forceone Berber Serisi Kırmızıgül'ün 22 yılı aşkın tecrübesi, ileri teknoloji ve yetenekli insan gücünü birleştirerek; Dünya standartlarında üretilmektedir.