This post is also available in: العربية English Français Русский

TARİH
21 EKİM 2020
Что такое скраб? Типы скрабов Yazının Devamı

Slide Scrub Nedir ? Kelime manası olarak cilde yapılan bakımı ifade etmektedir. Kıl dönmesi, selülit, batık, çatlak ve ölü deriler gibi problemlerin önlenmesini sağlayan bir yöntem olarak biliniyor. Bu işlem genellikle banyoda uygulanmalıdır. Bu işlemi yaparak cildinizin kendisini arındırmasına ve ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu işlem son yıllarda çok popüler olmayı başarmıştır. Sizlerde vücudunuza Scrub cildin yenilenmesinde büyük katkı sağlar. Vücudumuzun farklı bölgesine uygulayabileceğiniz Scrub çeşitleri vardır. Bu bölgelere uygulanacak ve karşılığında alınacak detaylara göre önemlidir. Onun için dikkatli hareket edilmesi gerekiyor. Bu işlemi yaparken doğal ürünleri kullanmak önemlidir. Bu işlemi başarılı bir hale getiren ürünler doğal ürünlerdir. Scrub çeşitleri Ayak Scrubları Ayaklar vücudumuzun tüm yükünü taşımak zorundadır. Özellikle nasıl oluşması ile savaşmak için destek olmak amacıyla ayak scrubları kullanılabilir. Bu işlem sayesinde ayağımızda bulunan ölü deriler ortadan kaldırmasını sağlayacaktır. Ayrıca uygulama esnasında kullanacağınız doğal malzemelerde güzel kokulu olanları uygulama şansınız olacaktır. Vücut Scrubları Ayak ve yüz scrubları için hazırlanan malzemeler daha ince yapılı ve derine inmeye sahip olması ile dikkat çekmektedir. Ancak vücut derimiz için olan işlemler için daha kalın scrubları tercih edilmelidir. Çünkü vücut derimiz yüzdeki derimize göre daha az hassastır. Bunun için RedOne markasına ait aloe vera vücut scrub kullanmanızı önemle tavsiye ediyoruz %100 doğal ve harika bir cilde kavuşmanıza olanak sağlar. Yüz Scrubları Uygulamasına en çok dikkat edilmesi gereken Scrub işlemidir. Onun için dikkatli hareket edilmesi önemlidir. Bu işlemi yüzünüze uygulamak için çok sayıdaki scrubtan birisini tercih edebilirsiniz. Bunun canlı, sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlamasına yardım edeceğini bilmelisiniz.

REDONE YÜZ VE VÜCUT SCRUB ÇİLEK VE ALOE VERA: Siyah noktaları ve ölü deriyi anında temizler. Yorgun ve donuk cilde, sağlıklı bir görünüm vermek için kılcal dolaşımı arttırır. Tıraş kesiklerinin ve pürüzlerin etkisini azaltır. Cilde yumuşaklık hissi verir ve nem kaybını önler.

REDONE GÜNLÜK SCRUB / ÇİLEK: Siyah noktaları ve ölü deriyi anında temizler. Yorgun ve donuk cilde, sağlıklı bir görünüm vermek için kılcal dolaşımı arttırır. Tıraş kesiklerinin ve pürüzlerin etkisini azaltır. Cilde yumuşaklık hissi verir ve nem kaybını önler. Ciltte gerginlik hissi yaratmaz. Mikropartiküller, Shea Butter, D-Panthenol ve içeriğindeki çilek çekirdeği; gözeneklere derinlemesine etki ederek mükemmel sonuç almanızı sağlar.

REDONE SOYULMALI MASKE / LİMON TAZELİĞİ Siyah noktaları ve ölü deriyi anında temizler. Yorgun ve donuk cilde, sağlıklı bir görünüm vermek için kılcal dolaşımı arttırır. Cilde yumuşaklık hissi verir ve nem kaybını önler. İçeriğindeki özel nemlendirici aktifler cildinize derinlemesine etki ederek, mükemmel parlaklık ve yumuşaklık verir.

REDONE SOYULABİLİR MASKE / SİYAH MASKE Siyah noktaları ve ölü cildi derhal giderir. Yorgun ve mat cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmak için kılcal dolaşımı geliştirir. Deriye yumuşaklık hissi verir ve nem kaybını önler. Aktif özel nemlendirici içeriği derinize derinden etki eder ve mükemmel parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

Slide Birbirinden kaliteli ve harika ürünleri ile Kırmızıgül Kozmetik dünyanın her yerinde. Türkiye kozmetik devinin resmi sitesine hoşgeldiniz. HAKKIMIZDA KURULUŞ HİKAYESİ HABERLER BLOGLAR Anasayfa Created by YABATU CREATIVE™