This post is also available in: العربية English Français Русский

TARİH
20 EKİM 2020
Saç Serumu Nedir? Yazının Devamı

Slide Saç Serumu Nedir ? Saç serumları saçın üzerini kaplayabilen ve saça derinlemesine etki eden silikon bazlı ürünlerdir. Mat ve kuru saçları anında pürüzsüz ve hacimli saçlara çevirebilen birçok saç serumu mevcuttur. Saçlarınızın yumuşamasını sağlayan bu ürünler özellikle sıcak yaz günlerinde saçlarınızı güneşin zararlı etkenlerinden de korur. Saçın güzelliğini, çarpıcılığını arttırmak için doğru ürün seçimi çok önemli. Bunun için tavsiye ettiğimiz ürün Redist'in Elixir saç serumu içindeki argan ve üzüm çekirdeği yağı ile kuru ve mat saçlar için harika bir formüldür. Redist Saç Serumu Nasıl Kullanılır ? Saç serumu uygulanmadan önce saçlar temiz olması gerekir. Saçlar güzelce temizlenmiş olmalıdır. Saç serumları satılırken bu bilgiye önem verilmemektedir ancak çok önemli bir detaydır. Saç serumları, saç köpüğü ve şampuanlarından amacı farklı saçları kirden ve tozdan koruma amacı taşıdığından, saç temizken uygulanmalıdır. Aksi takdirde istenen sonuç tam anlamıyla alınmayabilir. Saç uzunluğuna ve gürlüğüne göre serum miktarı 3-6 pompa gerekli olacaktır. Saç serumunu avuçta ısıtıp öyle uygulamak gerekir. Saç serumunun uygulanma şekli de çok önemlidir. 1. Önce Saçın Arkasına Uygulanmalı Redist Saç serumunun avuçta ısıtıldıktan sonra saçın ön kısmına uygulamadan önce saçın arka kısmına çokça uygulanması gerekir. 2.İhtiyaç Halinde Daha Fazla Kullanılmalı İlk defa saç serumu kullanan kişiler miktar konusunda çok dikkatli olmalıdır. Az bir miktar alıp saça uyguladıktan sonra yeterli gelmediği farkediliyor ve hala saçın kuru olduğu düşünülüyorsa biraz daha kullanılabilir. 3.En Son Saçın Ön Kısmına Uygulanmalı Redist Saç serumlarının ilk önce arka kısma uygulanmasının önerilmesinin sebebi saçın arka tarafında çokça serum uygulansa bile ön kısımda aynı hatanın yapılmayacak olmasıdır. Eğer saçın arka tarafına uygulanan miktar çok geldiyse saçın ön tarafında bu miktar azaltılarak dengenin sağlanmasına olanak sağlarız. Redist Argan ve Keratin İçerikli Bakım Serumu Saçlarınızın kırılma ve elektriklenme problemini engellemeye yardımcı olur.

Redist Argan ve Keratin İçerikli Bakım Serumu Vitamin ve antioksidan bakımından zengin Frenk inciri yağı, üzüm çekirdeği yağı ve argan yağı içeren formülü ile mat, kuru ve hasar görmüş saçlarınıza etkileyici bir dokunuş yapın.

Slide Birbirinden kaliteli ve harika ürünleri ile Kırmızıgül Kozmetik dünyanın her yerinde. Türkiye kozmetik devinin resmi sitesine hoşgeldiniz. HAKKIMIZDA KURULUŞ HİKAYESİ HABERLER BLOGLAR Anasayfa Created by YABATU CREATIVE™