Kırmızıgül Kozmetik Olarak ;

5 kıtada 100’ün üzerinde ülkede ihracatta geniş bir yelpazeye sahip olmaktayız. Yerli bir firma olarak, yabancı sektördeki markalar ile aramızda kalite farkı olamadığını iddia edebiliriz. Tüketicinin daha rahat anlayıp daha kolay çözümler üretmekteyiz.

Sektör Temsilcilerine Ve Okuyuculara Vermek İsteğimiz Mesaj Nedir?

Her zaman gelişen ve değişen vizyonumuz ve ekibimizle birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. “Güzel bir hayat için “ sloganımızın altını çizerek ,daha da güzel bir dünya hedefliyoruz!

2020 Yılında Yeni Projelerimiz Var Mı?

2020 yılında kuaför ve nihai tüketiciyi, yeni seriler ile tanıştıracağız. Farklı bir konsept, farklı dokular ve farklı ambalajlar tasarımıyla çok ses getirecek olan bu yeni serinin, kuaför ve nihai tüketicinin beğenisini kazanacağına inanıyoruz.

Markanızı Sektörde Benimsetmek İçin Yaptığınız Çalışmalar Nelerdir?

Ambalaj en etkin pazarlama araçlarından biridir. Özellikle kozmetik sektöründe ambalaj tasarımı önemli bir yer tutmaktadır. Ambalaj ürünü son tüketiciye en doğru şekilde tanıtan ve ulaştıran bir araçtır. Çok iyi tasarlanmış bir ambalaj tüketicide o ürünü alma ve açma isteği uyandırır. Eğer ambalaj tüketicinin o ürünü eline almasını sağlamış ise ürünü almasını da sağlayacaktır. Marka tüketici için güvenin sembolüdür. Bizler de Kırmızıgül Ailesi olarak, kazanmış olduğumuz güveni, markamızın hak ettiği şekilde ambalaj tasarımlarımıza yansıtmaya çalışıyoruz.